PROMOCJA:

50 % na START

Dla nowych firm oraz zmieniających swoje obecne biuro księgowe proponujemy RABAT 50% za pierwszy miesiąc usługi.

 

AfterTax.pl Biuro Rachunkowe

AfterTax.pl Biuro RachunkoweBiuro rachunkowe AfterTax.pl prowadzi działalność od 2000 roku na podstawie uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 16873/00 oraz 4444/2003. Posiadamy wieloletnią praktykę w obsłudze rachunkowości dla spółek kapitałowych, jawnych, stowarzyszeń i fundacji oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów dla spółek cywilnych i przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą w przekroju wszystkich branż, w tym dla spółek z kapitałem zagranicznym z obsługą w języku niemieckim i angielskim.

Zespół AfterTax.pl posiada równolegle kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych (Główny Księgowy, Dyrektor Finansowy) w międzynarodowych przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych, także we współpracy z największymi firmami audytorskimi i doradztwa podatkowego oraz obsłudze i wdrożeniach wielu rodzajów oprogramowania ERP do zarządzania przedsiębiorstwem (m.in. SAP, Microsoft Dynamics NAV).

Cechuje nas profesjonalizm w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz pełna odpowiedzialność za zgodność oferowanych usług z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami i standardami rachunkowości.

 

Strona główna

UA-37335211-1